Zobacz więcej ofert pracy
Praca.pl Praca Mazowieckie
Koordynator Regionalny ds. Merchandisingu

Tanfo s.c.
mazowieckie
praca stacjonarna
5498 dni temu

Ogłoszenie numer: 71486, z dnia 2009-07-27

Tanfo s.c.

W związku z dynamicznym rozwojem agencja merchandisingowa poszukuje kandydatów na stanowisko:

Miejsce pracy: mazowieckie

Opis stanowiska

  • Kierowanie i nadzorowanie pracy podległych mu merchandiserów w sieciach handlowych.
  • Budowanie pozytywnego wizerunków firmy,
  • Stały kontakt z przedstawicielami Klientów.

Wymagania

  • Dyspozycyjność,
  • Komunikatywność,
  • Dobra organizacja pracy własnej,
  • Zaangażowanie w pracę,
  • Wykształcenie min. średnie,
  • Prawo jazdy kat.B.
  • Doświadczenie nie jest wymagane.

Oferujemy

  • ciekawą pracę w stabilnej firmie
  • umowę o pracę
  • samochód służbowy
  • atrakcyjne wynagrodzenie.