Zobacz więcej ofert pracy
Praca.pl Praca Małopolskie Kraków
Koordynator Międzynarodowych Programów

Work Express Sp.zo.o.
Kraków
praca stacjonarna
6864 dni temu

Ogłoszenie numer: 14279, z dnia 2005-12-02

Dla naszego Klienta specjalizującego się pośrednictwie pracy zagranicą poszukujemy osoby na wyżej wymienione stanowisko.

Miejsce pracy: Kraków

Nr Ref.: 5154/P/ KPE

Opis stanowiska

- Zarządzanie i administrowanie lokalnym oddziałem firmy; - Koordynowanie akcji marketingowych; - Pozyskiwanie uczestników programów edukacyjnych; - Koordynowanie procedury aplikacyjnej uczestników.

Wymagania

- Wykształcenie wyższe lub student 4, 5 roku - (marketing, zarządzanie); - Uczestnictwo w programie edukacyjnym: Work & Travel, Praktyki Zawodowe w UK USA; - Duża wiedza na temat w/w programów; - Biegła znajomość języka angielskiego; - Umiejętność nawiązywania kontaktów interpersonalnych; - Dobra organizacja czasu pracy; - Operatywność; - Doświadczenie oraz kreatywne podejście do sprzedaży; - Systematyczność; - Dyspozycyjność; - Bardzo dobra znajomość MS Office; - Gotowość do podejmowania nowych wyzwań; - Umiejętność pracy pod presją czasu; - Samodzielność; - Silna motywacja do pracy; - Znajomość technik negocjacyjnych; - Kontakty w samorządach lub organizacjach studenckich będzie dodatkowym atutem;

Oferujemy

- Praca w młodym, dynamicznym zespole; - Atrakcyjny system wynagrodzenia; - Interesująca praca.