Zobacz więcej ofert pracy
Praca.pl Praca śląskie Katowice
KOORDYNATOR/MENEDŻER PORTALU INTERNETOWEGO

ELAMED E. i R. CHOLEWA SPÓŁKA JAWNA
Katowice
praca stacjonarna
6327 dni temu

Ogłoszenie numer: 28636, z dnia 2007-04-20

Wydawnictwo czasopism branżowych z długoletnim doświadczeniem poszukuje kandydatów na stanowisko:

Miejsce pracy: Katowice

Opis stanowiska

Do zadań osoby na tym stanowisku będzie należało: - koordynowanie działań redakcyjnych związanych z prowadzeniem poszczególnych działów branżowych portalu, - dbanie o wysoki poziom zamieszczanych tekstów i materiałów, - organizacja promocji portalu, - udział w zarządzaniu marketingową działalnością portalu.

Wymagania

- znajomość standardów tworzenia stron i portali internetowych, - znajomość środowiska internetowego, - zdolność samodzielnej organizacji pracy, - ukierunkowanie na ekonomiczną efektywność pracy, - zdolności menedżerskie.

Oferujemy

- atrakcyjną, pełną wyzwań pracę, - stabilną formę zatrudnienia, - pracę na terenie Katowic, - możliwości rozwoju i szkolenia w szybko rozwijającym się wydawnictwie.