Zobacz więcej ofert pracy
Praca.pl Praca śląskie Katowice
Koordynator ds.Technologii Informatycznych

Energetyka Południe SA
Katowice
praca stacjonarna
6342 dni temu

Ogłoszenie numer: 30746, z dnia 2007-06-08

Energetyka Południe SA utworzona została w celu pionowego zintegrowania spółek sektora energetycznego Polski Południowej.

Miejsce pracy: Katowice

Nr Ref.: 2_06

Opis stanowiska

Do zadań osoby zatrudnionej na tym stanowisku będzie należało: - Kierowanie Departamentem IT; - Nadzór nad wdrożeniami baz dancyh; - Organizowanie i zarządzanie siecią teleinformatyczną Spółki; - Integracja systemów informatycznych spółek grupy kapitałowej; - Nadzór nad poprawnym działaniem systemów komputerowych Spółki.

Wymagania

- Wykształcenie wyższe magisterskie, preferowane kierunki: informatyka, telekomunikacja lub inne techniczne; - 7 lat doświadczenia zawodowego w tym na stanowisku kierowniczym w dziale IT; - Doświadczenie w pracy w organach spółek; - Bardzo dobra znajomość zagadnień związanych z tworzeniem baz danych (np. Oracle); - Doskonała znajomość rynku komputerowego i telekomunikacyjnego; - Samodzielność i punktualność; Wysoka kultura osobista.

Oferujemy

- Możliwość pracy w Spółce, która będzie zarządzać jedną z największych grup kapitałowych w Polsce; - Atrakcyjne warunki zatrudnienia.