Zobacz więcej ofert pracy
Praca.pl Praca śląskie Katowice
KOORDYNATOR ds. POZYSKIWANIA FUNDUSZY UNIJNYCH

Quartz System Kopalnie Sp.zo.o.
Katowice
praca stacjonarna
4971 dni temu

Ogłoszenie numer: 138249, z dnia 2011-03-10

lider w produkcji rozwiązań budowlanych i  architektury krajobrazu  na bazie egzotycznego kamienia naturalnegow związku z dynamicznym rozwojem poszukuje współpracowników na stanowisko:

Miejsce pracy: Katowice

Opis stanowiska

  • Pozyskiwanie środków z programów unijnych na realizację działań firmy.
  • Przygotowywanie wniosków, prowadzenie kontaktów z instytucjami koordynującymi przydział środków na terenie województw Śląskiego Opolskiego, Dolnośląskiego, Łódzkiego.
  • Prowadzenie analiz osiągalności środków z poszczególnych programów
  • Wsparcie działu marketingu w organizacji targów i wystaw.
  • Analiza efektywności prowadzonych działań, i raportowanie
  • Reprezentowanie firmy podczas targów branżowych, seminariów i konferencji.

Wymagania

  • Wykształcenie wyższe kierunkowe (studia podyplomowe w zakresie pozyskiwania środków unijnych).
  • Doświadczenie w kontaktach z klientami biznesowymi.
  • Dobra znajomość jęz. angielskiego w mowie i w piśmie.
  • Wiedza z zakresu zagadnień technicznych.
  • Obsługa programów MS Office
  • Prawo jazdy kat.B
  • Łatwość w nawiązywaniu kontaktów.
  • Kreatywność i innowacyjność.
  • Samodzielność w realizacji zadań.
  • Zorientowanie na realizację celu.

Oferujemy

  • atrakcyjne warunki finansowe, premiowanie success fee
  • pracę na kontrakcie.
  • niezbędne narzędzia pracy.
  • możliwość rozwoju osobistego i zawodowego.
  • współpracę z najlepszymi specjalistami w branży.
  • pracę w prężnie rozwijającej się  firmie na rynku Polskim, Niemieckim, Czeskim