Zobacz więcej ofert pracy
Praca.pl Praca Małopolskie
KOORDYNATOR DS. KONTRAKTU W ZAKRESIE UTRZYMANIA CZYSTOŚCI

Aspen sp. z o.o.
małopolskie, KRAKÓW/ RADOM/ RZESZÓW/ SOSNOWIEC, KATOWICE, BYTOM, GLIWICE, RYBNIK, CHRZANÓW, BIELSKO-BIAŁA
praca stacjonarna
5905 dni temu

Ogłoszenie numer: 48203, z dnia 2008-08-18

Aspen Sp. z o.o.- część międzynarodowego koncernu Zehnacker działającego w branży profesjonalnego utrzymania czystości oraz żywienia zbiorowego w związku z dynamicznym rozwojem poszukuje kandydata na stanowisko:

Miejsce pracy: małopolskie, KRAKÓW/ RADOM/ RZESZÓW/ SOSNOWIEC, KATOWICE, BYTOM, GLIWICE, RYBNIK, CHRZANÓW, BIELSKO-BIAŁA

Opis stanowiska

- Utrzymywanie standardu usługi zgodnie z ustaleniami zawartymi w kontrakcie, - Koordynowanie pracy podległego personelu, - Raportowanie dla potrzeb biura firmy w oparciu o dokumentację (ewidencja czasu pracy, kontrola list obecności, plany urlopów) - Zarządzanie relacjami z klientem - zarządzanie kilkoma obiektami- dotyczy tylko województwa śląskiego

Wymagania

- Wykształcenia min. średniego, mile widziane doświadczenie w firmie usługowej, - Umiejętności liderskich i dobrze rozwiniętych zdolności interpersonalnych, - Umiejętności pracy pod presją czasu, - Samodzielności i operatywności, - Chęci do zapoznania się z nowoczesnymi technikami sprzątania

Oferujemy

- Samodzielne i odpowiedzialne stanowisko z możliwością dalszego rozwoju. - Atrakcyjne wynagrodzenie. - Możliwość szkoleń.