Zobacz więcej ofert pracy
Praca.pl Praca łódzkie Łódź
Kontroler jakości / Quality Auditor

Sonoco Poland - Packaging Services Sp. z o. o.
Łódź
praca stacjonarna
5759 dni temu

Ogłoszenie numer: 50981, z dnia 2008-10-20

Szansa rozwoju zawodowego w firmie Sonoco Poland - Packaging Services Sp. Z o.o.
Firma Sonoco jest korporacją amerykańską z siedzibą główną w Hartsville. Jesteśmy światowym liderem w branży opakowań. Naszym głównym obszarem działania na świecie jest produkowanie opakowań. Zapewniamy również usługi w dziedzinie pakowania zarówno dla przemysłu jak i odbiorców detalicznych. Współpracujemy z największymi firmami branży FMCG. Zatrudniamy 17.500 osób i obsługujemy klientów w 85 krajach. Dzięki staraniom całego zespołu uruchomienie w 2004 roku Łódzkiego Centrum Pakującego uznano za jeden z najlepszych projektów prowadzonych przez Sonoco i jedno z najbardziej atrakcyjnych miejsc pracy w Łodzi. Oferujemy stabilne warunki zatrudnienia, dbając jednocześnie o rozwój naszych pracowników w oparciu o szereg stawianych im wyzwań i możliwość pracy przy nowo wdrażanych projektach.
Zmieniamy sposób, w jaki Świat rozumie pakowanie.
Aktualnie poszukujemy:
Ambitnego, wykształconego kandydata do aktywnej współpracy w dynamicznym rozwoju przedsiębiorstwa na stanowisku:

Miejsce pracy: Łódź

Nr Ref.: QA/09/08/pr

Opis stanowiska

  • kontrolowanie jakości komponentów i wyrobu gotowego w celu spotkania oczekiwań klienta i organizacji
  • stała kontrola procesu produkcyjnego oraz innych obszarów pod kątem osiągania założonych celów biznesowych
  • wsparcie liderów linii produkcyjnej w zakresie zagadnień jakościowych
  • zapewnianie niezbędnych danych do przygotowywania raportów jakościowych

Wymagania

  • doświadczenie w pracy na produkcji
  • doświadczenie w pracy na podobnym stanowisku mile widziane
  • dobra znajomość pakietu MS Office i systemu MFG Pro będzie dodatkowym atutem
  • rzetelność i dokładność w pracy, dyspozycyjność
  • umiejętność samodzielnego podejmowania decyzji
  • umiejętność współpracy z innymi w celu osiągania założonych celów

Oferujemy

  • zatrudnienie na podstawie umowy o pracę
  • aktywny i pełen wyzwań rozwój zawodowy w amerykańskiej firmie o zasięgu globalnym
  • bogaty koszyk świadczeń pozapłacowych (m.in. prywatna opieka medyczna, dokształcanie językowe, zajęcia sportowe)
  • szkolenia specjalistyczne
  • miłą atmosferę w pracy