Zobacz więcej ofert pracy

Konsultant

DGM - Direct Group Marketing
świętokrzyskie
praca stacjonarna
4031 dni temu

Ogłoszenie numer: 303532, z dnia 2013-08-01

Nasze nowatorskie rozwiązania pozwalają na błyskawiczny kontakt z docelową grupą Klientów. Charakteryzuje nas indywidualne podejście do każdego klienta oraz skuteczność. Od dwóch lat budujemy wiarygodny wizerunek naszych Partnerów na rynku. Realizujemy rozmaite kampanie, dzięki doświadoczonym menadżerom oraz wyspecjalizowanym grupom telemarketingowym. Dbamy o rezultaty marketingowe naszych Klientów, prowadząc skuteczne call center oparte o nowoczesne technologie. Wszystko to składa się na najwyższy poziom świadczonych usług.

Konsultant

Miejsce pracy: świętokrzyskie

Opis stanowiska

qd

Wymagania

qdf

Oferujemy

qf

Wynagrodzenie

Od 3000 do 10000 PLN