Zobacz więcej ofert pracy

Konsultant

Centrum Telemarketingu Sp. z o.o.
Kraków
praca stacjonarna
4510 dni temu

Centrum Telemarketingu specjalizuje się w różnego typu kampaniach telefonicznych z zakresu Call Center. Nasza firma to miejsce ludzi ambitnych i kreatywnych, szukających satysfakcji z wykonywanych działań.

Aktualnie poszukujemy osób (również bez doświadczenia), które chciałyby dołączyć do naszego zespołu jako:

Konsultant

Miejsce pracy: Kraków

Jakie zadania wykonuje nasz Doradca?
  • telefoniczna obsługa klientów w zakresie:
    • umawiania spotkań
    • sprzedaży
    • dosprzedaży
    • przedłużania umów
    • badania rynku i opinii publicznej.
  • osiąganie wyznaczonych wskaźników efektywności,
  • dbanie o dobry wizerunek firmy.

Jaki jest nasz idealny Doradca?
  • dyspozycyjność i gotowość do pracy,
  • pewność siebie, miły głos i swoboda wypowiedzi,
  • łatwość w nawiązywaniu kontaktów,
  • podstawowa znajomość obsługi komputera,
  • entuzjazm i zaangażowanie.

Co oferujemy naszemu Doradcy?
  • pracę w młodym i dynamicznym zespole w miłej i przyjaznej atmosferze,
  • stałe wynagrodzenie godzinowe + premie i prowizje,
  • profesjonalny system szkoleń i stała opieka trenera,
  • możliwość zdobycia cennego doświadczenia, rozwoju i awansu,
  • elastyczny czas pracy i komfortowe warunki pracy.