Zobacz więcej ofert pracy
Praca.pl Praca Małopolskie Kraków
Konsultant z językiem francuskim

Advisory Group TEST Human Resources
Kraków
praca stacjonarna
2681 dni temu

Dla naszego Klienta poszukujemy aktualnie osób na stanowisko:

Kraków
Nr ref.: 5864

Wymagania:

  • Biegła znajomość języka francuskiego (mile widziany na poziomie native)
  • Dobra, komunikatywna znajomość języka angielskiego (B2)
  • Chęć rozwoju i zdobycia doświadczenia w bardzo rozpoznawalnej firmie z sektora nowych technologii
  • Zaangażowanie i otwartość na kontakt z klientami

Obowiązki:

  • Obsługa i aktywne doradztwo, połączone z dosprzedażą (up-selling) i rozszerzeniem zakresu usług do biznesowych, istniejących już klientów
  • Prowadzenie i koordynacja kampanii marketingowych (nie jest wymagane doświadczenie w tym zakresie)

Oferujemy:

  • Bardzo atrakcyjne i bez konkurencji warunki zatrudnienia na umowę o pracę: podstawa + prowizja + premia
  • Pełen pakiet benefitów socjalnych (od opieki medycznej, po multisport, aż do zapewnienia wyżywienia ;)
  • Niezbędne szkolenie na początek, płatne od pierwszego dnia w pełnym wymiarze
  • Elastyczne godziny pracy umożliwiające pogodzenie obowiązków zawodowych z życiem osobistym
  • Pracę w nowoczesnych warunkach w odjazdowym biurze niedaleko centrum
  • Możliwość zdobycia cennego doświadczenia w różnokulturowym zespole