Zobacz więcej ofert pracy
Praca.pl Praca Małopolskie Kraków
Konsultant w Dziale Sprzedaży

ISL Innowacyjne Systemy Logistyczne Sp. z o.o
Kraków
praca stacjonarna
6682 dni temu

Ogłoszenie numer: 21191, z dnia 2006-07-03

ISL to firma , ktora zajmuje sie projektowaniem i wyposażaniem magazynów w systemy automatycznego składowania

Miejsce pracy: Kraków

Opis stanowiska

Kierowanie projektami w zakresie sprzedaży regałów i magazynów automatycznych

Wymagania

co najmniej bardzo dobry język niemiecki doświadczenie w sprzedaży będzie dodatkowym atutem

Oferujemy

atrakcyjne wynagrodzenie + nieograniczone premie uzależnione od sprzedaży i udział w zyskach samochód, laptop, telefon komórkowy dużą niezależność i ciągle nowe wyzwania w wielu branżach prestiż pracy w firmie, która ma 95% rynku w Polsce