Zobacz więcej ofert pracy
Praca.pl Praca śląskie
Konsultant telesprzedaży Orange i TP

Faxtel Chmurski i Chrzanowski Sp.J.
śląskie, Bielsko Biała, Rybnik, Racibórz, Piekary Śląskie, Mysłowice, Dąbrowa Górnicza, Jastrzębie Zdrój
praca stacjonarna
5318 dni temu

Ogłoszenie numer: 90471, z dnia 2010-02-25

Firma Współpracująca z PTK Centertel zajmująca się sprzedażą telefonów komórkowych oraz dostępu do internetu poprzez salony Franchisingowe. Jeden z największych partnerów PTK Centertel w Polsce.

Miejsce pracy: śląskie, Bielsko Biała, Rybnik, Racibórz, Piekary Śląskie, Mysłowice, Dąbrowa Górnicza, Jastrzębie Zdrój

Nr Ref.: konsultant/ (miasto)

Opis stanowiska

  • Sprzedaż usług oferowanych przez firmę Orange i TP oraz budowanie wizerunku firmy poprzez nawiązywanie i utrzymywanie dobrych relacji z klientami
  • Wymagania

  • mile widziane doświadczenie w telesprzedazy
  • miły głos i dobra dykcja
  • łatwość nawiązywania i utrzymywania kontaktów z klientem
  • samodzielność i dobra organizacja pracy
  • dobra znajomość pakietu MS Office (excel) oraz znajomość obsługi komputera
  • dużym atutem będzie znajomość branży telekomunikacyjnej
  • Oferujemy

  • ciekawą pracę w dużej, nowocześnie zarządzanej firmie
  • podnoszenie kwalifikacji zawodowych, awans
  • możliwość osobistego rozwoju
  • kontakt z najnowocześniejszymi technologiami