Zobacz więcej ofert pracy
Praca.pl Praca śląskie Katowice
Konsultant telefoniczny - Emeryci/ Renciści

ELAMED E. i R. CHOLEWA SPÓŁKA JAWNA
Katowice
praca stacjonarna
4910 dni temu

Wydawnictwo o ugruntowanej pozycji rynkowej zatrudni

nastawione na dodatkowy zarobek

osoby na emeryturze/rencie

Jeśli dysponujesz czasem i zależy Ci na dodatkowych dochodach – TA PRACA JEST DLA CIEBIE

Miejsce pracy: Katowice

Zadania:
  • Aktywne, na drodze kontaktów telefonicznych, pozyskiwanie uczestników szkoleń i konferencji organizowanych przez Wydawnictwo
  • Telefoniczna sprzedaż książek Wydawnictwa
Wymagania:
  • Status emeryta/rencisty
  • Gotowość do prowadzenia rozmów telefonicznych
  • Determinacja w dążeniu do celu
  • Systematyczność i umiejętność dobrej organizacji pracy
  • Zorientowanie na wyniki i osiąganie zakładanych celów
  • Dyspozycyjność
Oferujemy:
  • Zatrudnienie w oparciu o umowę zlecenie w siedzibie Wydawnictwa
  • Atrakcyjne wynagrodzenie oparte o czas i wyniki pracy
  • Przyjazną atmosferę pracy w sympatycznym zespole
  • Mnóstwo kontaktów z ciekawymi ludźmi
Prosimy o dopisanie następującej klauzuli: Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w mojej ofercie pracy dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji (zgodnie z ustawą z dn. 29.08.97 roku o Ochronie Danych Osobowych Dz. Ust Nr 133 poz. 883).