Zobacz więcej ofert pracy
Praca.pl Praca śląskie
KONSULTANT TECHNICZNY - HANDLOWIEC

Powergate Sp. z o.o.
śląskie
praca stacjonarna
5077 dni temu

Ogłoszenie numer: 123750, z dnia 2010-11-24

Międzynarodowa firma POWERGATE Sp. z o.o. zajmująca się dystrybucją motoreduktorów, siłowników liniowych oraz zasilaczy impulsowych. Zatrudni osobę na stanowisku:

Miejsce pracy: śląskie

Opis stanowiska

  • Wyszukiwanie projektów
  • Konsultacje Techniczne
  • Oferta handlowa
  • Negocjowanie umowy dostaw
  • Wizyty u klientów
  • Uczestnictwo w szkoleniach zagranicznych.
  • Wymagania

  • Doświadczenie w branży automatyki lub elektrotechniki
  • Wykształcenie wyższe techniczne o kierunku Automatyka i Elektrotechnika, Mechatronika
  • Bardzo dobra znajomość języka angielskiego
  • Predyspozycje do samodzielnej pracy z projektami sprzedaży
  • Prawo jazdy kategorii “B”.
  • Oferujemy

  • Dużą samodzielność
  • Możliwość awansu zawodowego
  • Wyposażenie niezbędne w pracy na tym stanowisku
  • Wynagrodzenie adekwatne do kwalifikacji zweryfikowanych w procesie rekrutacji.
  • Prosimy o dopisanie klauzuli: Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych dla potrzeb niezbędnych w procesie rekrutacji.