Najnowsze oferty pracy

  • Employee Lifecycle Specialist

    JTI GBS   Warszawa    praca hybrydowa
    specjalista (mid)  umowa o pracę  pełny etat
    1 dni
    What this position is about - Purpose: Ensure efficient delivery of Employee LifeCycle services in designated zones, meeting Service Level Agreements. Maintain organizational management data and handle employee lifecycle events. Prepare contractual agreements and letters. Address employee data...
Zobacz więcej ofert pracy

Konsultant Personalny

HR Wise Sp. z o.o.
Kraków
praca stacjonarna
2153 dni temu

HR Wise jest dynamicznie rozwijającą się firmą doradztwa personalnego, specjalizującą się w rekrutacji inżynierów, specjalistów oraz pracowników technicznych. Wspieramy Klientów w zakresie rekrutacji i szkoleń, a naszych Kandydatów w zarządzaniu ich ścieżką kariery i planowaniu rozwoju umiejętności zawodowych.

W związku z dynamicznym rozwojem firmy doradztwa personalnego HR Wise, do zespołu w Krakowie poszukujemy osób na stanowisko:

Zakres obowiązków:
  • realizacja projektów rekrutacyjnych na stanowiska techniczne, specjalistyczne, inżynierskie,
  • tworzenie profili osobowych kandydatów, tworzenie i redagowanie ogłoszeń o pracę,
  • poszukiwanie kandydatów metodą search&selection oraz direct&search,
  • przeprowadzenie rozmów kwalifikacyjnych oraz wywiadów pogłębionych z kandydatami,
  • aktywna sprzedaż usług firmy w celu pozyskiwaniu nowych klientów w zakresie rekrutacji i szkoleń,
  • doradztwo personalne na każdym etapie współpracy z klientami i kandydatami,
  • prowadzenie działań networkingowych i searchingowych w mediach społecznościowych,
  • bieżąca obsługa biura.
Wymagania:
  • wykształcenie wyższe, mile widziane kierunkowe lub techniczne,
  • min. 1-roczne doświadczenie na podobnym stanowisku,
  • doświadczenie w sprzedaży usług B2B
  • biegła obsługa komputera i pakietu MS Office (Word, Outlook, PowerPoint, Excel),
  • łatwość w nawiązywaniu kontaktów interpersonalnych,
  • bardzo dobra organizacja pracy, umiejętność pracy pod presją czasu,
  • dokładność, skrupulatność, zaangażowanie, miła aparycja,
  • gotowość do pracy w pełnym wymiarze godzin,
  • gotowość do podróży służbowych na terenie Polski,
  • chęć rozwoju w obszarze HR i zainteresowanie tematyką Zarządzania Zasobami Ludzkimi.
Oferujemy:
  • pracę w pełnym wymiarze godzin, od poniedziałku do piątku,
  • możliwość zdobycia doświadczenia zawodowego w obszarze rekrutacji technicznych, specjalistycznych na stanowiska niższego i wyższego szczebla,
  • udział w dynamicznym rozwoju firmy i możliwość wpływu na jej dalszy kierunek,
  • szkolenia i bieżące wsparcie w zakresie sprzedaży, obsługi klienta, zarządzania procesami rekrutacyjnymi.
Prosimy o przesyłanie CV poprzez przycisk APLIKUJ wraz z poniższą klauzą o ochronie danych osobowych.:
  • Oświadczam, iż zapoznałem się z Regulaminem i Polityką prywatności Serwisu internetowego oraz akceptuję ich postanowienia.
  • Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w CV i liście motywacyjnym przez HR Wise Sp. z o.o., ul. Puszkarska 9, 30-644 Kraków, w celu wpisania ich do prowadzonej przez HR Wise Sp. z o.o. bazy danych Kandydatów na pracowników, zgodnie z postanowieniami Polityki prywatności.
  • Wyrażam zgodę na udostępnienie moich danych osobowych zawartych w przesłanym CV i liście motywacyjnym na rzecz potencjalnych Pracodawców w celu przeprowadzenia rekrutacji z moim udziałem, zgodnie z postanowieniami Polityki prywatności.
  • Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w CV i liście motywacyjnym przez HR Wise Sp. z o.o., ul. Puszkarska 9, 30-644 Kraków, w celu przeprowadzenia innych rekrutacji z moim udziałem w przyszłości, zgodnie z postanowieniami Polityki prywatności.