Zobacz więcej ofert pracy
Praca.pl Praca Podkarpackie Wschodnia
Konsultant Klienta Indywidualnego

FHU LUX sp.j.
Wschodnia, Wschodnia Polska
praca stacjonarna
6804 dni temu

Ogłoszenie numer: 18336, z dnia 2006-03-03

Dynamicznie rozwijająca się firma, działająca w branży telekomunikacyjnej poszukuje kandydatów do pracy na stanowisko:

Miejsce pracy: Wschodnia, Wschodnia Polska

Opis stanowiska

Osoba zatrudniona na tym stanowisku będzie odpowiedzialna za obsługę klientów w zakresie identyfikacji potrzeb klienta, prezentacji oferty, oraz sprzedaży usług.

Wymagania

- wykształcenie średnie lub wyższe - prawo jazdy kat. B - komunikatywność - doświadczenie w bezpośredniej obsłudze klienta - dobra znajomość MS Office - dobra znajomość branży telekomunikacyjnej będzie dodatkowym atutem

Oferujemy

Wybranym kandydatom zapewniamy dobre warunki pracy w stabilnej firmie, możliwość rozwoju zawodowego, szkolenia.