Zobacz więcej ofert pracy
Praca.pl Praca śląskie
Konsultant Klienta Biznesowego

MERITUM
śląskie, Katowice, Sosnowiec, Dąbrowa Górnicza
praca stacjonarna
5161 dni temu

Ogłoszenie numer: 98906, z dnia 2010-06-28

Firma Meritum Partner Orange - sieć sprzedaży RAMSAT S.A. to zespół doświadczonych handlowców, lider w branży dystrybucji usług telekomunikacyjnych.

Miejsce pracy: śląskie, Katowice, Sosnowiec, Dąbrowa Górnicza

Nr Ref.: KKB

Opis stanowiska

Budujemy zespół sprzedażowy działający w sektorze małych i średnich firm. Poszukujemy doświadczonych handlowców z pasją, chcących osiągać wyznaczone sobie cele i rozwijać się zawodowo.

Wymagania

Jeżeli posiadasz przynajmniej roczne doświadczenie w sprzedażny bezpośredniej lub telefonicznej, potrafisz sam(a) organizować sobie czas pracy, nie masz przy tym problemów w nawiązywaniu satysfakcjonujących relacji interpersonalnych oraz cechuje Cię wysoka motywacja i pragnienie osiągnięć, prześlij nam swoje CV oraz list motywacyjny. Możliwe, że to właśnie Ciebie szukamy.

Oferujemy

W naszym zespole możesz liczyć na partnerską atmosferę, interesującą i wymagającą pracę, na bardzo wysokim poziomie i atrakcyjnych warunkach, która jednocześnie pozwala osiągać ponadprzeciętne wyniki finansowe. Bardzo cenimy sobie doświadczenie ale również energię, inicjatywę i odpowiedzialność.