Zobacz więcej ofert pracy
Praca.pl Praca śląskie
Konsultant Klienta Biznesowego

MERITUM
śląskie, Katowice, Sosnowiec, Dąbrowa Górnicza
praca stacjonarna
5277 dni temu

Ogłoszenie numer: 90897, z dnia 2010-03-04

Partner Orange - sieć sprzedaży RAMSAT SA

Miejsce pracy: śląskie, Katowice, Sosnowiec, Dąbrowa Górnicza

Nr Ref.: KKB

Opis stanowiska

Osoba zatrudniona na tym stanowisku odpowiedzialna będzie za :
  • sprzedaż oferty biznesowej Orange w sektorze małych i średnich firm
  • pozyskiwanie nowych klientów
  • utrzymanie obecnych klientów poprzez dostęp do wewnętrznej bazy firm
  • realizacja założonego planu sprzedaży
Jeżeli jesteś dobrym sprzedawcą, oczekujesz ponad przeciętnych dochodów, cenisz niezależność i chcesz się rozwijać - napisz do nas.

Wymagania

  • umiejętność zarządzania czasem i dobra organizacja pracy
  • zdolność budowania pozytywnych relacji interpersonalnych
  • motywacja i chęć rozwoju zawodowego
  • własna działalność gospodarcza lub gotowość do otwarcia
  • własny samochód
  • doświadczenie w sprzedaży
Mile widziane:
  • doświadczenie na podobnym stanowisku w konkurencji
  • doświadczenie w telesprzedaży

Oferujemy

  • bardzo atrakcyjne warunki współpracy na zasadzie Umowy Agencyjnej
  • wynagrodzenie zdecydowanie powyżej 10 000 pln miesięcznie
  • gwarancje wynagrodzenia - min. 2000 pln przez pierwsze 2 miesiące współpracy
  • zasady prowadzenia biznesu gwarantowane przez Orange, zapisane w umowie Sub-Agencyjnej
  • sprawdzony system wdrożenia gwarantujący generowanie przychodów na wysokim poziomie