Zobacz więcej ofert pracy
Praca.pl Praca Małopolskie
Konsultant Klienta Biznesowego

MERITUM
małopolskie, Katowice, Dąbrowa Górnicza, Kraków, Częstochowa
praca stacjonarna
6187 dni temu

Ogłoszenie numer: 32346, z dnia 2007-08-08

Meritum - Partner Orange zatrudni Konsultantów Klientów Biznesowych do Biur Handlowych zlokalizowanych na terenie Dąbrowy Górniczej,Katowic, Krakowa, Częstochowy .

Miejsce pracy: małopolskie, Katowice, Dąbrowa Górnicza, Kraków, Częstochowa

Opis stanowiska

- aktywne pozyskiwanie nowych klientów - obsługa obecnych klientów firmy - realizacja stawianych celów

Wymagania

- wykształcenie min. średnie - orientacja na cele - wysoka kultura osobista - doświadczenie w sprzedaży / mile widziane / - prawo jazdy kat B

Oferujemy

Oferujemy: - bardzo atrakcyjne warunki współpracy - samochód służbowy, lap top po okresie próbnym - telefon komórkowy - prace w młodym dynamicznym zespole