Zobacz więcej ofert pracy
Praca.pl Praca Małopolskie
Konsultant Klienta Biznesowego

FAX2 CHMURSKI&CHRZANOWSKI SPÓŁKA JAWNA W KATOWICACH
małopolskie, Katowice / Bukowno
praca stacjonarna
6557 dni temu

Ogłoszenie numer: 23797, z dnia 2006-11-06

FAX2 jest dealerem PTK Centertel operatora sieci Orange. Swoje salony posiadamy na terenia południowej Polski.

Miejsce pracy: małopolskie, Katowice / Bukowno

Opis stanowiska

Do obowiązków osób zatrudnionych na stanowisku KKB będzie należało pozyskiwanie nowych i obsługa dotychczasowych klientów sieci Orange.

Wymagania

Samochód osobowy tylko na okresie próbnym, wykształcenie minimum średnie, motywacja do pracy, komunikatywność, operatywność, wytrwałość, umiejętność obsługi komputera. Doświadczenie w sprzedaży będzie dodatkowym atutem.

Oferujemy

Telefon służbowy oraz po okresie próbnym samochód. Stabilną pracę w młodym zespole, Atrakcyjne wynagrodzenie oparte o system motywacyjny, Szkolenia i wsparcie merytoryczne, możliwość rozwoju zawodowego