Zobacz więcej ofert pracy
Praca.pl Praca Podkarpackie Wschodnia
Konsultant Klienta Biznesowego

FHU LUX sp.j.
Wschodnia, Centralna I Wschodnia Polska
praca stacjonarna
6773 dni temu

Ogłoszenie numer: 18337, z dnia 2006-03-03

Dynamicznie rozwijająca się firma, działająca w branży telekomunikacyjnej poszukuje kandydatów do pracy na stanowisko:

Miejsce pracy: Wschodnia, Centralna I Wschodnia Polska

Opis stanowiska

Osoba zatrudniona na tym stanowisku będzie odpowiedzialna za wyniki sprzedaży oraz ich raportowanie na przydzielonym terenie, pozyskiwanie nowych klientów i obsługę już istniejących.

Wymagania

- wykształcenie co najmniej średnie - prawo jazdy kat. B - doświadczenie w bezpośredniej obsłudze klienta - znajomość standardów obsługi klienta - dobra znajomość MS Office - mile widziane doświadczenie na podobnym stanowisku

Oferujemy

- dobre warunki pracy w stabilnej firmie, - możliwość rozwoju zawodowego, - motywacyjny system wynagrodzeń, - niezbędne narzędzia pracy, - zatrudnienie na umowę o pracę, - kompleksowe szkolenia.