Zobacz więcej ofert pracy
Praca.pl Praca śląskie
Konsultant Klienta Biznesowego

RAMSAT S.A.
śląskie, Katowice, Dąbrowa Górnicza, Sosnowiec i okolice
praca stacjonarna
5054 dni temu

Ogłoszenie numer: 122922, z dnia 2010-11-16

Ramsat S.A to lider w sprzedaży usług telekomunikacyjnych, dawniej marki Idea a obecnie Orange. Zdobyte przez nas doświadczenie gwarantuje najwyższy poziom współpracy oraz profesjonalną obsługę klientów. Prowadzimy ją za pośrednictwem naszych Konsultantów Biznesowych. Zapraszamy na Naszą stronę internetową http://www.ramsat.pl/

Miejsce pracy: śląskie, Katowice, Dąbrowa Górnicza, Sosnowiec i okolice

Nr Ref.: Praca.pl/KKB

Opis stanowiska

Konsultant Klientów Biznesowych jest odpowiedzialny za:
  • realizacja sprzedaży oferty sieci Orange w sektorze klienta biznesowego,
  • pozyskiwanie nowych klientów, negocjacje handlowe,
  • tworzenie dla klientów indywidualnych rozwiązań telekomunikacyjnych,
  • opiekę nad istniejącymi klientami sieci poprzez dostęp do wewnętrznej bazy PTK Centertel,
  • realizację celów sprzedażowych.

Wymagania

Poszukujemy osób, które:
  • posiadają przynajmniej roczne doświadczenie w sprzedaży bezpośredniej (B2B) lub telefonicznej,
  • potrafią same organizować sobie czas pracy,
  • są komunikatywne, odważne w relacjach interpersonalnych, a jednocześnie przejawiają bardzo wysoką kulturę osobistą,
  • cechuje je duża motywacja i pragnienie osiągnięć,
  • są konsekwentne w działaniu i wytrwałe,
  • mają aktywne prawo jazdy kat. B,
  • mile widziane jest zainteresowanie aktualnymi trendami i nowinkami technologicznymi w telekomunikacji,

Oferujemy

W naszym zespole możesz liczyć na:
  • partnerską atmosferę,
  • interesującą i samodzielną pracę na bardzo wysokim poziomie
  • atrakcyjne warunki zatrudnienia w oparciu o kontrakt (umowę agencyjną) dające możliwość osiągania ponadprzeciętnych wyników finansowych
  • możliwość rozwoju, liczne szkolenia zwiększające wiedzę produktową oraz umiejętności sprzedażowe