Zobacz więcej ofert pracy
Praca.pl Praca świętokrzyskie
KONSULTANT IT HELP DESK

Pilkington Polska Sp. z o.o.
świętokrzyskie
praca stacjonarna
4915 dni temu

Ogłoszenie numer: 142689, z dnia 2011-04-04

NSG Group, której częścią jest firma Pilkington to jeden z największych światowych producentów szkła i produktów szklanych dla budownictwa oraz motoryzacji. Na całym świecie zatrudniamy ok. 28 500 pracowników.
W chwili obecnej do zespołu w Sandomierzu, pracującego na rzecz Grupy, poszukujemy Kandydatów na stanowiska:

Miejsce pracy: świętokrzyskie

Nr Ref.: ITSC/SAND/Praca.pl

Opis stanowiska

Osoby zatrudnione na tym stanowisku będą zajmować się przyjmowaniem zgłoszeń „krytycznych” problemów związanych z systemami informatycznymi. Konsultanci będą przyjmować zlecenia z całego świata i przekazywać je do realizacji osobom odpowiedzialnym za dany obszar. Praca na tym stanowisku jest pracą w systemie trzyzmianowym.

Wymagania

  • Wyższe wykształcenie, preferowane informatyczne
  • Konieczna bardzo dobra znajomość języka niemieckiego i angielskiego
  • Bardzo dobra umiejętność obsługi komputera
  • Komunikatywność i umiejętność współpracy z ludźmi
  • Otwartość na zdobywanie wiedzy i nowych doświadczeń z zakresu obsługi serwisowej użytkowników

Oferujemy

  • Pracę w międzynarodowym zespole
  • Możliwość rozwoju zawodowego
  • Pakiet szkoleń stanowiskowych oraz dostosowanych do indywidualnych potrzeb