Zobacz więcej ofert pracy
Praca.pl Praca śląskie Katowice
Konsultant Helpdesk

manBase S.A.
Katowice
praca stacjonarna
3888 dni temu

Talentica - zespół specjalistów wspierających procesy rekrutacyjne, dla swojego klienta, poszukuje kandydatów na stanowisko:

Miejsce pracy: Katowice
Nr Ref.: NPS/002/JG/P
Zadania:
  • odpowiedź na incydenty i zapytania IT
  • zarządzanie odpowiedziami na połączenia przychodzące
  • przekazywanie zgłoszeń do zespołu technicznego

Wymagania:
  • wykształcenie wyższe lub w trakcie studiów
  • doświadczenie w pracy na stanowisku wsparcia IT
  • zainteresowanie nowoczesnymi technologiami
  • dyspozycyjność

Oferujemy:
  • umowa zlecenie
  • wynagrodzenie 2600 - 3200 PLN brutto
  • 3 miesięczny okres próbny
  • szkolenie wstępne
  • możliwość rozwoju zawodowego i rozwoju kompetencji
Prosimy o umieszczenie w dokumentach następującej klauzuli: "Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w mojej ofercie pracy dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji" (zgodnie z Ustawą z dnia 29.08.97 o ochronie danych osobowych, Dziennik Ustaw Nr 133 Poz. 883).

Numer w rejestrze agencji zatrudnienia: 7922