Zobacz więcej ofert pracy
Praca.pl Praca śląskie Katowice
Konsultant ds szkoleń i sprzedaży

LIBRUS
Katowice
praca stacjonarna
6502 dni temu

Ogłoszenie numer: 22775, z dnia 2006-09-27

LIBRUS

Trzecia co do wielkości firma informatyczna w Polsce zajmująca się produkcją i sprzedażą oprogramownia dla sektora oświatowego oraz profesjonalnymi szkoleniami. Lider w dziedzinie programów do drukowania świadectw, układania planu lekcji. Szacowana druga pozycja na polskim rynku. Firma istnieje 4 lata, zatrudnia ponad 50 pracowników

Miejsce pracy: Katowice

Nr Ref.: 12/SK

Opis stanowiska

Prowadzenie szkoleń dla pracowników sektora oświatowego, nawiązywanie kontaktów, sprzedaż i serwis oprogramowania.

Wymagania

Wykształcenie informatyczne lub pochodne Biegła obsługa komputera, internet, "inteligencje informatyczna" Prawo jazdy kat B, własny samochód komunkatywność, łatwość nawiązywania kontaktów Mile widziana dobra znajmość języka angielskiego oraz technik sprzedaży Dyspozycyjność od poniedziałku do piątku od 8:00 do 17:00

Oferujemy

Pracę na cały etat. Stabilne i wysokie wynagrodzenie. System profesjonalnych szkoleń, mozliwość rozwoju zawodowego i osobistego.