Zobacz więcej ofert pracy
Praca.pl Praca Małopolskie Kraków
Konsultant Ds. Sprzedaży Usług Szkoleniowych

Compendium - Centrum Edukacyjne Sp. z o.o.
Kraków
praca stacjonarna
7116 dni temu

Ogłoszenie numer: 10343, z dnia 2005-04-24

Compendium - Centrum Edukacyjne Sp. z o.o. jest ośrodkiem szkoleniowym proponującym rynkowi IT nową jakość szkoleń z zakresu zaawansowanych technologii teleinformatycznych na terenie Europy Środkowo-Wschodniej.

Miejsce pracy: Kraków

Opis stanowiska

Osoba zatrudniona na tym stanowisku będzie odpowiedzialna za pozyskiwanie oraz obsługę klientów krajowych i zagranicznych.

Wymagania

WYMAGANIA: • Bardzo dobra znajomość języka angielskiego • Umiejętność identyfikacji potrzeb klienta • Wysokie kompetencje interpersonalne • Samodzielność i kreatywność w działaniu • Prawo jazdy • Znajomość branży IT będzie dodatkowym atutem

Oferujemy

OFERUJEMY: • Możliwość rozwoju zawodowego • Ciekawą pracę i przyjazną atmosferę • Szkolenia techniczne i handlowe • Dużą samodzielność działania • Atrakcyjne wynagrodzenie