Zobacz więcej ofert pracy
Praca.pl Praca śląskie Katowice
Konsultant Ds. Sprzedaży Usług Hr

Work Express Sp.zo.o.
Katowice
praca stacjonarna
6900 dni temu

Ogłoszenie numer: 13843, z dnia 2005-10-27

Zainwestujemy w Ciebie nasze know – how, pokierujemy tak abyś był liderem. Jeżeli spełniasz poniższe wymagania, to jesteś tym, kogo szukamy – skontaktuj się z nami.

Miejsce pracy: Katowice

Nr Ref.: 5088 /HR

Opis stanowiska

-Sprzedaż usług HR; -Tworzenie ofert handlowych; -Prowadzenie negocjacji handlowych;

Wymagania

-Wykształcenie wyższe; -Doświadczenia handlowe; -Prawo jazdy kat. B; -Własny samochód w okresie próbnym; -Umiejętność nawiązywania kontaktów interpersonalnych; -Konsekwencja w działaniu; -Umiejętność pracy pod presją czasu; -Samodzielność; -Silna motywacja do pracy, nastawienie na odnoszenie sukcesów; -Konsekwencja w działaniu; -Znajomość technik negocjacyjnych;

Oferujemy

-Coaching doświadczonego Menedżera Działu Handlowego; -System Szkoleń; -System wynagrodzenia złożony z pensji i premii; -Narzędzia pracy; -Po okresie próbnym umowa o pracę; -Pracę w młodym, dynamicznym zespole; -Atrakcyjny system wynagrodzenia;