Zobacz więcej ofert pracy
Praca.pl Praca śląskie Katowice
Konsultant ds. Rekrutacji

Work Express Sp.zo.o.
Katowice
praca stacjonarna
6068 dni temu

Ogłoszenie numer: 40147, z dnia 2008-02-15

Work Express to zespół specjalistów dbających o rozwój Twojej kariery zawodowej. Ciekawe oferty pracy, profesjonalne konsultacje, a także indywidualne porady znajdziesz właśnie u nas. Już dziś prześlij swoją aplikacje my zajmiemy się szukaniem pracy! W związku z dynamicznym rozwojem do Działu Współpracy z Zagranicą Work Express poszukujemy Kandydatów na stanowisko:

Miejsce pracy: Katowice

Nr Ref.: 018/14/KR

Opis stanowiska

· Udział w procesach rekrutacji i selekcji pracowników · Koordynowanie wyjazdów i pracy pracowników za granicą · Współpraca z różnymi instytucjami w zakresie pozyskiwania kandydatów · Rozliczanie i fakturowanie

Wymagania

· Mile widziane wykształcenie wyższe · Komunikatywna znajomość języka niemieckiego · Wiedza z zakresu metod rekrutacji · Łatwość nawiązywania kontaktów interpersonalnych · Samodzielność i kreatywność · Zaangażowanie i pasja w działaniu

Oferujemy

· Stały kontakt z językiem niemieckim · Motywacyjny system wynagrodzenia złożony z podstawy i premii · Narzędzia pracy · Pracę w młodym, dynamicznym zespole