Zobacz więcej ofert pracy
Praca.pl Praca Małopolskie Kraków
Konsultant ds. Rekrutacji

Advisory Group TEST Human Resources
Kraków
praca stacjonarna
3057 dni temu

Nasza firma jest jedną z największych polskich firm specjalizujących się w konsultingu HR. Nasz zespół to ponad 50 pracowników oraz kilkunastu stałych współpracowników. Od 1991 wspieramy naszych Klientów wiedzą ekspercką i doświadczeniem projektowym w zakresie HRM. Współpracujemy z międzynarodowymi korporacjami i czołowymi polskimi firmami. Do naszej krakowskiej centrali poszukujemy zdolnych, ambitnych osób z pozytywną energią i zapałem do nauki, zmotywowanych do rozwoju w branży rekrutacyjnej. Oferujemy stanowisko:

Kraków
Nr ref.: 5473

Wymagania:

  • Min. rok doświadczenia
  • Zainteresowanie tematyką rekrutacji i chęć rozwoju w tym obszarze
  • Wykształcenie wyższe kierunkowe (psychologia, socjologia, zarządzanie, ekonomia, itd.)
  • Język angielski min. B2
  • Wysoko rozwinięte umiejętności interpersonalne
  • Samodzielność i odpowiedzialność

Obowiązki:

  • Udział w różnorodnych projektach dla znaczących firm międzynarodowych otwierających i rozwijających swoje oddziały w Krakowie
  • Skuteczne budowanie długofalowych relacji z klientami
  • Dbałość o najwyższy standard obsługi i realizacji zleceń
  • Preselekcja nadsyłanych aplikacji
  • Pozyskiwanie kandydatów
  • Telefoniczne rozmowy kwalifikacyjne i udział w spotkaniach rekrutacyjnych

Oferujemy:

  • Możliwość rozwoju w obszarze rekrutacji (udział w sesjach AC/DC)
  • Pełną wyzwań pracę na samodzielnym stanowisku
  • Szkolenia oraz możliwość rozwoju zawodowego w strukturach firmy
  • Stałe wynagrodzenie + atrakcyjny system premiowy
  • Pracę w przyjaznym zespole, nastawionym na dobrą jakość i pozytywną atmosferę
  • Stabilne zatrudnienie w dynamicznie rozwijającej się firmie o ustalonej renomie