Zobacz więcej ofert pracy
Praca.pl Praca Małopolskie
Konsultant ds. Rekrutacji w Obszarze IT/ NOWE BIURO WARSZAWIA

Nigel Frank International
małopolskie
praca stacjonarna
2164 dni temu

Nigel Frank Recruitment Group, która w ramach globalnej ekspansji otwiera nowe biuro w Warszawie. Tym samym poszukujemy ambitnych i  zmotywowanych osób, zainteresowanych karierą w branży rekrutacyjnej.

Jako ceniony pracownik Frank Recruitment Group będziesz miał szansę rozwijać się oraz swoją karierę w środowisku, w którym na porządku dziennym będziesz spotykał ciekawe wyzwania i gdzie pracownik jest wynagradzany za wartość jaką przynosi firmie.

Nr ref.: NFIRC2709
Obowiązki obejmują:
  • Business Development w celu wspierania nowych relacji biznesowych z klientami;
  • Pozyskiwanie odpowiednich kandydatów, którzy spełniają potrzeby rekrutacyjne naszych klientów korporacyjnych;
  • Pośredniczenie podczas całego procesu rekrutacyjnego i negocjowania wynagrodzeń;
  • Koordynowanie rozmów rekrutacyjnych, negocjacja stawek;
  • Tworzenie materiałów marketingowych: tworzenie opisów stanowisk, wystawianie ogłoszeń, aktywność na różnych mediach społecznościowych.
Oczekiwania względem kandydatów:
  • Biegła znajomość języka polskiego i angielskiego;
  • Znajomość języka czeskiego, węgierskiego lub estońskiego byłaby wyraźną zaletą, ale nie jest niezbędna;
  • Wykształcenie wyższe (preferowane dyscypliny: psychologia, socjologia, prawo, marketing, studia biznesowe);
  • Silne umiejętności komunikacyjne i asertywność;
  • Wcześniejsze doświadczenie w rekrutacji, sprzedaży bądź badaniach rynku są mile widziane.
Co oferujemy:
  • Konkurencyjne wynagrodzenie;
  • Pracę w oparciu o umowę o pracę;
  • System nielimitowanego wynagrodzenia prowizyjnego;
  • Wiodący w branży program szkoleniowy;
  • Jasna ścieżka rozwoju zawodowego.
Nasze dodatkowe benefity obejmują:
  • Comiesięczne imprezy integracyjne;
  • Udział w prestiżowych wydarzeniach branżowych na całym świecie;
  • Ekskluzywne wyjazdy zagraniczne.