Zobacz więcej ofert pracy
Praca.pl Praca śląskie Sosnowiec
KONSERWATOR MASZYN WTRYSKOWYCH

Work Express Sp.zo.o.
Sosnowiec
praca stacjonarna
6565 dni temu

Ogłoszenie numer: 22855, z dnia 2006-09-28

Jesteśmy Biurem Doradztwa Personalnego, które dostarcza przedsiębiorstwom szeroki zakres usług z obszaru Zarządzania Zasobami Ludzkimi.

Miejsce pracy: Sosnowiec

Nr Ref.: 86/225/KMW

Opis stanowiska

- konserwacja maszyn wtryskowych - praca na produkcji

Wymagania

- min. wykształcenie zawodowe - znajomość hydrauliki siłowej - min. 2 letnie doświadczenie na podobnym stanowisku - komunikatywna znajomość języka niemieckiego - prawo jazdy kat. B

Oferujemy

- praca w renomowanej firmie - bardzo atrakcyjne warunki zatrudnienia - szansa rozwoju zawodowego