Zobacz więcej ofert pracy
Praca.pl Praca Mazowieckie Sobolew
konserwator budynków drewnianych

Krzysztof Żmijewski SIM Art Renowacje
Sobolew, Sobolew pow. Garwolin
praca stacjonarna
6592 dni temu

Ogłoszenie numer: 23633, z dnia 2006-10-01

Art Renowacje to fima, która zajmuje się renowacją konserwacją i rekonstrukcją zabytkowych budynków, głównie drewnianych, takich jak chałupy,wiatraki, dworki,plebanie, bud. sakralne itp.

Miejsce pracy: Sobolew, Sobolew pow. Garwolin

Nr Ref.: 1/1-09-2006

Opis stanowiska

Konserwacja budynków drewnianych, montaż i demontaż konstrukcji, uzupełnianie ubytków,impregnacja metodami ekologicznymi, izolacja, prace zabezpieczające, snycerka ciesielska itp.

Wymagania

Wykształcenie specjalistyczne (średnie zawodowe) w zakresie konserwacji budynków drewnianych i obróbki drewna

Oferujemy

praca samodzielna, mieszkanie służbowe/zakwaterowanie, wynagr. 1000zł/mieś plus premia do 700 zł/mieś