Zobacz więcej ofert pracy
Praca.pl Praca Małopolskie Kraków
Kierownik zmiany, specjalista ds. marketingu

Fantasy Park Sp. z o.o.
Kraków
praca stacjonarna
7092 dni temu

Ogłoszenie numer: 12058, z dnia 2005-05-19

Fantasy Park jest międzynarodową firmą zarządzająca siecią lokali rozrywkowych, w których mieszczą się kręgle (bowling), bilard, gry zręcznościowe, bar, dyskoteka, kafejka internetowa. Nasze centra rozrywki działają w obiektach CH Plaza. Poszukujemy, młodych, ambitnch i dyspozycyjnych osób na stanowiska: Kierownika Zmiany, Specjalisty ds. Marketingu

Miejsce pracy: Kraków

Opis stanowiska

Od Kierownika Zmiany oczekujemy pełnej dyspozycyjności, znajomości języka angielskiego oraz umiejętności pracy w zespole, a także predyspozycji w kierowaniu zespołem ludzi. Stanowisko Specjalisty ds. Marketingu oferujemy osobom ambitnym, kreatywnym i pełnym pomysłów, znających język angielski.

Wymagania

-znajomość języka angielskiego -mile widziane doświadczenie w pracy na podobnym stanowisku -wykształcenie wyższe -pełna dyspozycyjność -kreatywność

Oferujemy

Oferujemy pracę w dynamicznie rozwijającej się firmie, w młodym zespole, gwarantujemy możliwości awansu. Nasze centra rozrywki od kilku lat działają w Krakowie i Rudzie Śląskiej. W najbliższych dniach otwieramy kolejne centrum w Poznaniu.