Zobacz więcej ofert pracy

Kierownik Zespołu (przyszły Dyrektor)

AEGON Towarzystwo Ubezpieczeń na Życie S.A.
Katowice
praca stacjonarna
4561 dni temu
aegon.jpg

AEGON Towarzystwo Ubezpieczeń na Życie S.A. – lider na rynku indywidualnych rozwiązań oszczędnościowo – inwestycyjnych, w związku z rozbudową sieci sprzedaży poszukuje doświadczonych pracowników na stanowisko:

Miejsce pracy: Katowice

Obowiązki:

  • Realizacja polityki sprzedażowej produktów firmy
  • Budowa i rozwój grupy doradców  – rekrutacja, szkolenia i motywowanie, wdrażanie nowych doradców do pracy zgodnie ze standardami Firmy
  • Przygotowywanie planów sprzedaży i ich realizacja, monitoring  i analizowanie wyników
  • Zarządzanie zespołem
  • Budowanie właściwych relacji z Klientami i Doradcami
  • Budowanie pozytywnej atmosfery w zespole jak i firmie

Oczekiwania:

  • Wykształcenie min. Średnie
  • Niekaralność
  • Doświadczenie z zakresu zarządzania grupą handlowców i rekrutacji
  • Chęć podnoszenia swoich kwalifikacji
  • Samodzielność i kreatywność
  • Nastawienie na sukces finansowy

Oferujemy:

  • Przejrzyste i stabilne warunki zatrudnienia
  • Atrakcyjny system wynagrodzenia uzależniony od wyników
  • Pakiet szkoleń menedżerskich oraz silne wsparcie Dyrektora Oddziału
  • Możliwość awansu
  • Możliwość rozwoju zawodowego