Zobacz więcej ofert pracy
Praca.pl Praca śląskie
Kierownik Zespołu Przedstawicieli Bankowych

Bank
śląskie, Częstochowa Nr Ref: SL/KZS/06
praca stacjonarna
4867 dni temu

Obecnie dla naszego Klienta poszukujemy osób na stanowisko:

Miejsce pracy: śląskie/ Częstochowa Nr Ref: SL/KZS/06
Nr Ref.: SL/06/KIE

Zadania:

Osoba zatrudniona na tym stanowisku będzie odpowiedzialna m.in. za rozwój sprzedaży produktów bankowych, zarządzanie grupą przedstawicieli bankowych, prowadzenie oddziału w Częstochowie

Wymagania:
  • Orientacja na wynik i realizację celów,
  • Minimum roczne doświadczenie w zarządzaniu sprzedażą i zarządzaniu ludźmi,
  • Umiejętność budowania relacji z ludźmi, dojrzałość emocjonalna,
  • Planowanie, organizację oraz zarządzanie procesami sprzedaży ,
  • Umiejętność organizowania pracy własnej oraz podwładnych,
  • Prawo jazdy kat. B,

Oferujemy:
  • Przejrzyste i stabilne warunki zatrudnienia,
  • Umowę o pracę,
  • Atrakcyjne wynagrodzenie (część stała i prowizyjna),
  • Pakiet szkoleń umożliwiających podnoszenie swoich kwalifikacji,