Zobacz więcej ofert pracy
Praca.pl Praca Małopolskie Kraków
Kierownik Zarządzający Łańcuchem Dostaw

Sedlak & Sedlak
Kraków, okolice Krakowa
praca stacjonarna
5330 dni temu

Ogłoszenie numer: 90232, z dnia 2010-02-22

Naszym Klientem jest firma z ponad 15-letnim doświadczeniem, zajmująca się produkcją i sprzedażą materiałów budowlanych. Funkcjonuje na rynku polskim (ponad 250 biur handlowych) oraz na rynku większości krajów Unii Europejskiej. Firma zatrudnia obecnie ok. 550 pracowników. W celu zwiększenia efektywności zarządzania procesowego firmy poszukujemy osoby na stanowisko:

Miejsce pracy: Kraków, okolice Krakowa

Nr Ref.: 04/10

Opis stanowiska

- opracowywanie i realizacja strategii zarządzania łańcuchem dostaw - kontrola kosztów i jakości poszczególnych procesów łańcucha dostaw - opracowanie i realizacja budżetów rocznych - kształtowanie i wdrażanie polityki zakupów - negocjowanie oraz utrzymywanie długoterminowych relacji z dostawcami - optymalizacja poziomu zakupów oraz kontrola stanu magazynu - kształtowanie i wdrażanie polityki spedycyjnej - negocjowanie oraz utrzymywanie długoterminowych relacji z przewoźnikami - zarządzanie magazynem materiałów oraz wyrobów gotowych - kształtowanie i realizacja polityki planowania produkcji - koordynowanie pracy podległych pracowników

Wymagania

- wyższe kierunkowe (logistyka, transport, spedycja) - minimum 5 lat doświadczenia w pracy w obszarze logistyki, spedycji, zakupów - minimum 3 lata doświadczenia na stanowisku kierowniczym - 3-letnia praktyka w zarządzaniu zespołem (około 50 osób) - znajomość zagadnień z zakresu logistyki i spedycji - umiejętność planowania i realizacji budżetu - wysoki poziom umiejętności negocjacyjnych - wysoko rozwinięte umiejętności menedżerskie - umiejętność planowania oraz analizowania - umiejętność zarządzania i motywowania zespołu - bardzo dobra organizacja pracy własnej oraz podległych działów - biegła znajomość języka angielskiego umożliwiająca prowadzenie negocjacji - mile widziana znajomość innego języka (preferowany język niemiecki) - znajomość programów komputerowych: MS Office, Excel, Access, - prawo jazdy kat. B

Oferujemy

- wynagrodzenie minimum 6 000 PLN brutto + premie kwartalne ok. 20-30%, prywatna opieka medyczna, samochód służbowy + narzędzia pracy - okres próbny, a następnie umowa na czas określony z możliwością przedłużenia na czas nieokreślony