Zobacz więcej ofert pracy

KIEROWNIK WYDZIAŁU

ERG Spółka Akcyjna
Dąbrowa Górnicza
praca stacjonarna
4882 dni temu

Ogłoszenie numer: 139978, z dnia 2011-03-16

Grupa Kapitałowa ERG jest jednym z czołowych polskich producentów wyrobów z tworzyw sztucznych, w tym innowacyjnych opakowań z folii biodegradowalnych i tradycyjnych (PE) oraz wyrobów wtryskowych. W związku zrealizowaną przez nas strategią rozwoju poszukujemy pracowników na następujące stanowisko:

Miejsce pracy: Dąbrowa Górnicza

Nr Ref.: 3/KW/2011

Opis stanowiska

Osoba zatrudniona na tym stanowisku będzie odpowiedzialna za:

  • terminową i jakościową realizację planów produkcyjnych,
  • optymalizację wydajności pracy wydziału
  • kierowanie, nadzór, optymalizację i usprawnianie procesów produkcyjnych,
  • motywowanie, ocenę i rozwój pracowników,
  • zarządzanie dokumentacją, raportowanie,
  • planowanie i wdrażanie nowych rozwiązań.

Wymagania

  • doświadczenie w obszarze zarządzania produkcją,
  • doświadczenie w kierowaniu zespołem (min. kilkunastoosobowym),
  • bardzo dobra organizacja pracy,
  • samodzielność, odpowiedzialność, uczciwość i nieposzlakowana opinia,
  • konsekwencja i skuteczność w działaniu,
  • dobra znajomość obsługi komputera,
  • znajomość procesów produkcji tworzyw sztucznych metodą rozdmuchu, doświadczenie i wykształcenie techniczne oraz znajomość rynku opakowań będą dodatkowymi atutami.

Oferujemy

  • pełną wyzwań i wymagającą dużej samodzielności pracę,
  • atrakcyjny system wynagrodzeń,
  • współudział w rozwoju firmy,
  • duże możliwości rozwoju zawodowego w ramach Grupy Kapitałowej.