Zobacz więcej ofert pracy
Praca.pl Praca Małopolskie Kraków
KIEROWNIK / SPRZEDAWCA w sklepie w C. H. Bonarka w Krakowie

Shoebox Polska Sp. z o.o.
Kraków
praca stacjonarna
5426 dni temu

Ogłoszenie numer: 80630, z dnia 2009-11-09

Wiodąca w Europie Centralnej i Wschodniej sieć ponad 150 sklepów z modnym i markowym obuwiem otwiera pierwsze sklepy w Polsce. Firma posiada najszerszą i najciekawszą ofertę obuwia, między innymi takich marek jak: Caterpillar, Converse, Kickers, Lacoste, Skechers, Diesel, Ecko, Tommy Hilifiger... Asortyment firmy podkreśla osobowość i stanowi starannie wyważone połączenie mody, jakości i odpowiedniej ceny. Więcej szczegółów na stronie internetowej: http://www.officeshoes.pl/. Obecnie poszukujemy praconwików pragnących związać się na długo z naszą firmą i korzystać w pełni z możliwości rozwoju, którą oferujemy.

Miejsce pracy: Kraków

Opis stanowiska

Firma poszukuje kandydatów na wyżej wymienione stanowiska. Miejsce pracy to sklep firmowy w C. H. Bonarka we wskazanej wyżej miejscowości.

Wymagania

  • Doświadczenie na podobnym stanowisku
  • Doświadczenie w kierowaniu zespołem ludzi mile widziane
  • Dobra znajomość branży obuwniczej będzie niekwestionowanym atutem
  • Pożądane cechy to dynamizm, optymizm, duża motywacja pracy
  • Wysokie umiejętności interpersonalne i kultura osobista
  • Mile widziana znajomość języków obcych

Oferujemy

  • Pracę w firmie o międzynarodowym charakterze
  • Pracę w firmowym sklepie ze znanymi markami
  • Pracę w młodym, dynamicznym zespole
  • Stabilne warunki zatrudnienia