Zobacz więcej ofert pracy
Praca.pl Praca śląskie Sosnowiec
KIEROWNIK SKLEPU

RTV Euro AGD
Sosnowiec
praca stacjonarna
4786 dni temu

Jesteśmy LIDEREM na rynku polskim w branży RTV AGD.

Posiadamy sieć specjalistycznych sklepów, najwyższej jakości asortyment oraz

wyróżniające się standardy obsługi klienta.

Jeżeli chcesz dołączyć do naszej Firmy to, w chwili obecnej poszukujemy kandydatów na stanowisko:

Miejsce pracy: Sosnowiec

Opis stanowiska:
  • odpowiedzialność za wyniki sprzedażowe sklepu
  • zarządzanie zespołem sprzedawców
  • zarządzanie asortymentem
  • zapewnienie jak najwyższych standardów obsługi klienta
  • budowanie pozytywnego wizerunki firmy
  • dbanie o wystrój sklepu zgodnie z założeniami firmy
Wymagania:
  • wykształcenie średnie, mile widziane wyższe
  • doświadczenie w kierowaniu sklepem
  • doświadczenie w zarządzaniu zespołem
  • znajomość pakietu MS Office
  • wysokie umiejętności interpersonalne
  • odpowiedzialność, samodzielność
  • zorientowania na osiąganie wyznaczonych celów
Oferujemy:
  • odpowiedzialną i pełną wyzwań pracę w firmie o wysokich standardach
  • motywacyjny system wynagrodzenia
  • ciekawe perspektywy rozwoju
Nadesłane dokumenty powinny zawierać następujące oświadczenie kandydata : “Wyrażam zgodę na umieszczenie moich danych osobowych w bazie danych firmy EURO-net oraz ich przetwarzanie i wykorzystywanie dla celów rekrutacji – zgodnie z Ustawą o Ochronie Danych Osobowych z dn. 29.08.1997r”.

www.euro.com.pl