Kierownik Warsztatu Mechanicznego

Praca.pl
Kobylnica
kierownik/koordynator / menedżer
pełny etat
umowa o pracę / kontrakt B2B
pomoc w relokacji
3 godz. temu

Miejsce pracy: Kobylnica
Zakres obowiązków:
  • Nadzorowanie serwisu floty pojazdów ciężarowych i ciągników siodłowych (ponad 250 jednostek)
  • Utrzymywanie sprawności technicznej pojazdów
  • Zapewnienie jakości i terminowości napraw
  • Współtworzenie i zarządzanie budżetami oraz planami serwisowymi
  • Zarządzanie zespołem serwisowym
  • Delegacja i ocena pracy zespołu
  • Współpraca z dostawcami i innymi działami firmy
  • Raportowanie do przełożonego
Wymagania:
  • Wykształcenie wyższe techniczne, najlepiej związane z mechaniką pojazdową lub transportem drogowym
  • Komunikatywna znajomość angielskiego lub niemieckiego
  • Prawo jazdy kategorii B, preferowane C + E
  • Znajomość naprawy pojazdów, analiza kosztów, efektywne zarządzanie zasobami
  • Umiejętności zarządzania i organizacji, monitorowania efektów pracy
  • Doświadczenie w zarządzaniu zespołem
  • Co najmniej 3 lata doświadczenia w branży
Pracodawca oferuje:
  • Wynagrodzenie zależne od doświadczenia i umiejętności
  • Stałą pensję z premiami
  • Możliwość pomocy w relokacji
  • Rozwój w ramach firmy z polskim kapitałem
  • Zatrudnienie w stabilnej, rozwijającej się firmie
Osoby zainteresowane prosimy o przesyłanie aplikacji za pomocą przycisku aplikowania.

Poznaj

Praca.pl