Kierownik Warsztatu

Przedsiębiorstwo Transportowo Spedycyjno Usługowe Indeka Iwona
Kobylnica
kierownik/koordynator / menedżer
pełny etat
umowa o pracę / kontrakt B2B
pomoc w relokacji
rekrutacja online
3 godz. temu

Poszukujemy pracownika na stanowisko:

Miejsce pracy: Kobylnica
ZAKRES OBOWIĄZKÓW
  • Koordynowanie i nadzorowanie pracy serwisu pojazdów ciężarowych
  • Dbałość o dobry stan techniczny pojazdów floty firmy ( Ponad 250 samochodów ciężarowych oraz ciągników siodłowych )
  • Odpowiedzialność za jakościową i terminową realizację wykonywanych napraw / zleceń
  • Współtworzenie budżetów, planów rozwojowych i naprawczych
  • Zarządzanie zespołem pracowników Serwisu
  • Delegowanie, monitorowanie i ocena zadań zespołu
  • Współpraca z dostawcami zewnętrznymi oraz działami wewnętrznymi przedsiębiorstwa
  • Raportowanie na potrzeby bezpośredniego przełożonego
OBLIGATORYJNE KWALIFIKACJE
  • Poziom wykształcenia: wyższe techniczne
  • Profil kierunkowy (specjalność): mechanika pojazdów, transport drogowy
  • Poziom i rodzaj wymaganego języka: Komunikatywna znajomość języka angielskiego i/lub niemieckiego
  • Uprawnienia: Prawo jazdy kat. B. Mile widziane prawo jazdy kat. C + E
  • Zakres wiedzy: naprawa pojazdów/weryfikacja kosztów/efektywne wykorzystanie zasobów
  • Umiejętności:
    • planowania i organizacji pracy warsztatu
    • wyznaczania celów i monitorowania efektów pracy poprzez wskaźniki
    • obsługi komputera i systemów komputerowych
    • zorientowanie na Klienta (Flota własna) oraz nastawienie na realizację celów biznesowych i osiąganie wyników
    • zarządzania zespołem
  • Doświadczenie zawodowe: minimum 3 lata
SYSTEM BENEFITÓW PRACOWNICZYCH
  • Wynagrodzenie: adekwatne do posiadanego doświadczenia oraz umiejętności
  • System wynagrodzeń: stała podstawa wynagrodzenia
  • Premie: tak
  • Inne:
    • Możliwość pomocy w relokacji
    • Samodzielny rozwój działu serwisu w grupie Indeka
    • Zatrudnienie w firmie o ugruntowanej pozycji na rynku z polskim kapitałem
    • Ciekawą, pełną wyzwań pracę w dynamicznie rozwijającej się firmie
Uprzejmie informujemy, że skontaktujemy się tylko z wybranymi kandydatami.
Osoby zainteresowane prosimy o przesyłanie aplikacji za pomocą przycisku aplikowania.
?  Co oznacza „Aplikuj szybko”?
„Aplikuj szybko” oznacza, że jednym kliknięciem zaaplikujesz na ogłoszenie. Pracodawca otrzyma CV użyte przez Ciebie przy wcześniejszym aplikowaniu lub ostatni dodany przez Ciebie plik w Moje CV. Aby skorzystać z funkcji “Aplikuj szybko” musisz być zalogowany.

Poznaj

INDEKA SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ

Jesteśmy firmą z wieloletnim doświadczeniem i ugruntowanej pozycji na rynku transportowym. W związku z nieustannym rozwojem naszego przedsiębiorstwa, poszukujemy nowych pracowników.