Zobacz więcej ofert pracy

Kierownik serwisu

Strategie Personalne
Kraków
praca stacjonarna
3340 dni temu

Ogłoszenie numer: 763271, z dnia 2015-07-27

Naszym Partnerem jest funkcjonująca od lat, ciągle rozwijająca się firma z branży motoryzacyjnej zajmująca się serwisowaniem samochodów marek premium. W związku z działaniami ukierunkowanymi na dalszy rozwój firmy poszukujemy osoby na stanowisko:

Miejsce pracy: Kraków

Nr Ref.: 1061/ks/ka/15

Opis stanowiska

  • Zarządzanie zespołem doradców serwisowych i mechaników,
  • Nadzór nad prawidłowym funkcjonowaniem warsztatu,
  • Kierowanie działaniami ukierunkowanymi na pozyskiwanie nowych klientów,
  • Organizacja pracy zespołu,
  • Zapewnienie wysokiej jakości oferowanych usług oraz prawidłowej dokumentacji realizacji zlecenia,
  • Aktualizacja standardów i procedur działania,
  • Dbanie o profesjonalną obsługą klienta zgodną ze standardami firmy,
  • Kontrolowanie procesu przygotowywania wycen i ofert dla klientów,
  • Utrzymywanie stałego kontaktu z aktualnie obsługiwanymi klientami.

Wymagania

  • Doświadczenia w pracy na podobnym stanowisku,
  • Bardzo dobrej wiedzy technicznej motoryzacyjnej,
  • Doświadczenia na stanowisku kierowniczym,
  • Doświadczenia na stanowisku związanym z organizacją pracy warsztatu mechanicznego,
  • Zorientowania na jakość usług i poziom obsługi klienta,
  • Umiejętności zarządzania zespołem oraz organizacją pracy,
  • Komunikatywności, samodzielności i asertywności.

Oferujemy

  • Ciekawą, pełną wyzwań pracę w serwisie marek premium,
  • Atrakcyjne wynagrodzenie.