Kierownik Serwisu Pojazdów Ciężarowych

Przedsiębiorstwo Transportowo Spedycyjno Usługowe Indeka Iwona
Kobylnica
kierownik/koordynator / menedżer
pełny etat
umowa o pracę / kontrakt B2B
pomoc w relokacji
rekrutacja online
3 godz. temu

Indeka to firma rodzinna z ponad 35 letnim doświadczeniem, która na przestrzeni lat rozwinęła się w znaczącego w regionie przewoźnika, spedytora oraz operatora logistycznego. Mając do dyspozycji flotę ok. 250 pojazdów oraz centra logistyczne o powierzchni ok. 100.000 metrów kwadratowych, z sukcesem świadczy usługi dla czołowych producentów w regionie i Europie.

Indeka z sukcesem rozwinęła działalność spedycyjną przez spółki powiązane w Hiszpanii oraz w Polsce. W celu dywersyfikacji działalności zamierza rozszerzyć pakiet świadczonych usług o spedycję morską oraz kolejową.

Jeżeli chcesz dołączyć do zgranego i doświadczonego zespołu oraz pomóc rozwijać nowe obszary działalności ugruntowanego na rynku przedsiębiorcy – to ogłoszenie może być właśnie dla Ciebie.

Miejsce pracy: Kobylnica
Główne zadania:
  • Nadzorowanie działu serwisu pojazdów ciężkich
  • Utrzymanie floty ponad 250 pojazdów w dobrym stanie technicznym
  • Zapewnienie jakości i terminowości napraw
  • Tworzenie budżetów i planów rozwoju serwisu
  • Zarządzanie zespołem serwisowym (15 osób)
  • Organizacja i ocena pracy zespołu
  • Współpraca z dostawcami i innymi działami firmy
  • Raportowanie do przełożonego
Wymagane kwalifikacje:
  • Wykształcenie wyższe techniczne, najlepiej w dziale mechaniki pojazdowej czy transportu
  • Znajomość języka angielskiego lub niemieckiego na poziomie komunikatywnym
  • Prawo jazdy kat. B, preferowane C + E
  • Wiedza z zakresu naprawy pojazdów, analizy kosztów, zarządzania zasobami
  • Umiejętności:
    • planowania pracy warsztatu
    • analizy efektywności pracy
    • obsługi programów komputerowych
    • skupienie na potrzebach klienta
    • zarządzanie zespołem
  • Minimum 3 lata doświadczenia w branży
Oferujemy:
  • Wynagrodzenie zgodne z umiejętnościami i doświadczeniem
  • Stały system wynagrodzeń z premią
  • Możliwość relokacji
  • Samodzielne zarządzanie sektorem serwisowym
  • Praca w renomowanej firmie z polskim kapitałem
  • Praca pełna wyzwań w dynamicznym środowisku
Uprzejmie informujemy, że skontaktujemy się tylko z wybranymi kandydatami.
Osoby zainteresowane prosimy o przesyłanie aplikacji za pomocą przycisku aplikowania.
?  Co oznacza „Aplikuj szybko”?
„Aplikuj szybko” oznacza, że jednym kliknięciem zaaplikujesz na ogłoszenie. Pracodawca otrzyma CV użyte przez Ciebie przy wcześniejszym aplikowaniu lub ostatni dodany przez Ciebie plik w Moje CV. Aby skorzystać z funkcji “Aplikuj szybko” musisz być zalogowany.

Poznaj

INDEKA SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ

Jesteśmy firmą z wieloletnim doświadczeniem i ugruntowanej pozycji na rynku transportowym. W związku z nieustannym rozwojem naszego przedsiębiorstwa, poszukujemy nowych pracowników.