Zobacz więcej ofert pracy
Praca.pl Praca świętokrzyskie
KIEROWNIK SALONU SPRZEDAŻY

DomLux
świętokrzyskie, Ostrowiec Św.
praca stacjonarna
5347 dni temu

Ogłoszenie numer: 81172, z dnia 2009-11-24

DomLux

Firma specjalizująca się w sprzedaży, montażu i serwisie: rolet, markiz, żaluzji, bram garażowych i automatyki, poszukuje kandydata na stanowisko:

Miejsce pracy: świętokrzyskie, Ostrowiec Św.

Opis stanowiska

  • nawiązywanie nowych i utrzymywanie dotychczasowych kontaktów handlowych,
  • prowadzenie negocjacji i rozmów handlowych,
  • zarządzanie podległym zespołem pracowników,
  • organizacja pracy własnej i zespołu,
  • dbałość o utrzymanie dobrej atmosfery pracy i jakości usług,
  • monitorowanie rynku oraz aktywny rozwój strategii sprzedaży,
  • aktywny udział w tworzeniu wizerunku firmy.

Wymagania

  • wysoka kultura osobista,
  • umiejętność pracy w zespole,
  • uczciwość i lojalność,
  • łatwość w nawiązywaniu kontaktów,
  • kreatywność, operatywność oraz konsekwencja,
  • doświadczenie zawodowe na stanowisku kierowniczym,
  • samodyscyplina i zaangażowanie,
  • dokładna znajomość pakietu MS Office,
  • aktualne prawojazdy kat. B.

Oferujemy

  • stabilne warunki zatrudnienia,
  • zatrudnienie na podstawie umowy o pracę,
  • atrakcyjne warunki wynagrodzenia uzależnione od wyników pracy,
  • szkolenia z technologii produktów oraz technik sprzedaży,
  • praca w miłej i przyjaznej atmosferze.