Zobacz więcej ofert pracy
Praca.pl Praca Podkarpackie Rzeszów
Kierownik Salonu Optycznego OKULARIUM

Optyka Arpima Hilarex
Rzeszów
praca stacjonarna
5066 dni temu

Ogłoszenie numer: 112374, z dnia 2010-09-02

Firma Optyka Arpima Hilarex istnieje na polskim rynku optycznym od 1991 roku. Jesteśmy właścicielem ogólnopolskiej sieci salonów optycznych OKULARIUM. W chwili obecnej posiadamy 23 salony optyczne zlokalizowane na terenie województw podlaskiego, mazowieckiego i lubelskiego. Stawia to nas w charakterze lidera w branży optycznej w Polsce. Więcej informacji o nas znajdziecie Państwo na stronie: www.okularium.pl

Miejsce pracy: Rzeszów

Opis stanowiska

  • Zarządzanie kilkuosobowym zespołem optyków, sprzedawców i optometrystów
  • Zarządzanie stanami magazynowymi opraw, szkieł, soczewek kontaktowych
  • Dbanie o atrakcyjny wygląd salonu optycznego
  • Zapewnienie najwyższych standardów profesjonalnej obsługi klienta
  • Tworzenie i wdrażanie lokalnych akcji promocyjnych i reklamowych
  • Kontrola kosztów salonu

Wymagania

  • Wykształcenie minimum średnie (preferowane wyższe)
  • Minimum 2 letnie doświadczenie w zarządzaniu zespołem ludzkim
  • Doświadczenie w optymalnym tworzeniu zamówień towaru
  • Zdolności przywódcze i umiejętność motywacji personelu
  • Wysoka auto motywacja i nastawienie na osiąganie założonych celów
  • Doświadczenie w branży optycznej będzie dodatkowym atutem

Oferujemy

  • Bardzo dobrą atmosferę pracy w młodym zespole i wysoką kulturę organizacyjną firmy
  • Atrakcyjne wynagrodzenie (pensja stała + premia)
  • Możliwość rozwoju zawodowego w dynamicznie rozwijającej się firmie
  • Cykl szkoleń