Zobacz więcej ofert pracy
Praca.pl Praca śląskie
Kierownik Robót Branży Sanitarnej

PAN-GAZ CZĘSTOCHOWA S.A.
śląskie
praca stacjonarna
5284 dni temu

Ogłoszenie numer: 90308, z dnia 2010-02-25

jest firmą działającą na rynku budowlano- montażowym od 1992 roku. Zajmujemy się m.in. budową gazociągów, ciepłociągów, wodociągów, i sieci kanalizacyjnych. Poszukujemy kandydata na stanowisko:

Miejsce pracy: śląskie

Opis stanowiska

  • prowadzenie budowy w zakresie techniczno- organizacyjnym i finansowym,
  • współpraca z inwestorami i inspektorami nadzoru, nadzór nad podwykonawcami,
  • odpowiedzialność za jakość i dotrzymanie terminowości prowadzonych robót,
  • przestrzeganie obowiązujących przepisów prawnych i norm.

Wymagania

  • wykształcenie wyższe budowlane- kierunkowe,
  • uprawnienia do kierowania robotami budowlanymi w specjalności instalacyjnej w zakresie sieci, instalacji i urządzeń cieplnych, wentylacyjnych, gazowych, wodociągowych i kanalizacyjnych bez ograniczeń,
  • doświadczenie zawodowe w prowadzeniu robót sanitarnych,
  • dyspozycyjność.
  • Prawo jazdy kat. B,
  • Obsługa komputera.

Oferujemy

  • atrakcyjne wynagrodzenie,
  • stabilne zatrudnienie w rozwijającej się spółce,
  • wyzwania zawodowe.