Najnowsze oferty pracy

  • Koordynator / Menadżer Działu Wsparcia Eksportu

    GRUPA KAN   Białystok    praca stacjonarna   za 3 dni wygasa
    kierownik/koordynator / menedżer  umowa o pracę  pełny etat  aplikuj szybko  aplikuj bez CV
    13 dni
    Zakres obowiązków: wsparcie zespołu handlowego w obsłudze podległych ryków: Bliski Wschód, Afryka, Azja, Europa – kontakt w j. angielskim stały kontakt z pracownikami handlu z rynków zagranicznych; monitorowanie i obsługa złożonych zamówień; informowanie o dostępności towaru i...
Zobacz więcej ofert pracy

Kierownik Regionu

Kruk S.A.
Katowice
praca stacjonarna
3921 dni temu

KRUK to nr 1 w branży windykacyjnej. Stanowimy zgrany i skuteczny zespół. W związku z dynamicznym rozwojem spółki poszukujemy ludzi zaangażowanych i kreatywnych. Oferujemy możliwość uczestniczenia w wielu ciekawych projektach oraz szkoleniach podnoszących kwalifikacje zawodowe.

Obecnie poszukujemy osoby do pracy w centrali firmy we Wrocławiu na stanowisko:

Miejsce pracy: Katowice

Nr Ref.: KR/10/2013

Opis:
  • Zarządzanie zespołem Doradców Terenowych (ok. 15 osób)
  • Nadzór nad budżetem w podległym regionie
  • Odpowiedzialność za wyniki
  • Rekrutacja, wdrażanie i szkolenie nowych pracowników
  • Odpowiedzialność za biura terenowe oraz powierzone mienie
  • Zapewnienie wysokiej jakości pracy zgodnie ze standardami firmy
Oczekujemy:
  • Doświadczenie w zarządzaniu strukturami rozproszonymi (min. 2 lata)
  • Doświadczenie w branży windykacyjnej będzie dodatkowym atutem
  • Umiejętność motywowania i kierowania ludźmi
  • Samodzielność i inicjatywa
  • Umiejętności analityczne i organizacyjne
  • Wykształcenie min. średnie
  • Prawo jazdy kat. B.
  • Gotowość do częstych wyjazdów służbowych
Osobie zatrudnionej oferujemy:
  • Atrakcyjny system motywacyjny
  • Stabilne warunki zatrudnienia (umowa o pracę)
  • Niezbędne narzędzia pracy (samochód, telefon, komputer)
  • System opieki medycznej i inne świadczenia pozapłacowe
  • System specjalistycznych szkoleń
  • Dużą samodzielność działania
  • Możliwość i wsparcie w uzyskaniu licencji detektywa