Zobacz więcej ofert pracy

Kierownik recepcji hotelu (K/M)

CKS SPÓŁKA AKCYJNA
Warszawa, Warszawa - Wawer
4 200 - 6 200 zł / mies. (w zal. od umowy)
kierownik/koordynator
pełny etat / tymczasowa/dodatkowa
umowa o pracę / zlecenie / kontrakt B2B
praca stacjonarna
1180 dni temu

Ogłoszenie numer: 5128587, z dnia 2021-07-26

Hotel i Restauracja Klub Sosnowy to centrum konferencyjno-bankietowe, hotel wraz z częścią wellness & SPA oraz restauracja położone na terenie leśnej posiadłości.

Mieścimy się w Warszawie – Wawer, przy ulicy Trakt Lubelski.

Poza malowniczą lokalizacją, słyniemy z doskonałej kuchni i obsługi, a także szerokiego spektrum możliwości organizacji wszelkich spotkań, konferencji i imprez plenerowych.

Do dyspozycji gości oddajemy 52 komfortowe pokoje hotelowe.

Dołącz do naszego zespołu!

Miejsce pracy: Warszawa, Warszawa - Wawer

Opis stanowiska

Osoba zatrudniona na stanowisku Kierownika Recepcji będzie odpowiedzialna za profesjonalną obsługę gości hotelu oraz dbanie o pozytywny wizerunek hotelu.

Do codziennych obowiązków będzie należało prowadzenie i organizacja pracy recepcji oraz bieżąca obsługa gości, identyfikacja potrzeb klienta i monitorowanie poziomu jego zadowolenia, szkolenie pracowników oraz nadzór nad najwyższym standardem obsługi.

Wymagania

  • chęć rozwoju w hotelarstwie
  • doświadczenie na podobnym stanowisku
  • bardzo dobrej organizacji pracy własnej i zespołu
  • umiejętność nawiązywania i podtrzymywania dobrych relacji z klientem
  • wysoka kultura osobista
  • dyspozycyjności (praca również w weekendy)
  • komunikatywna znajomość języka angielskiego

Oferujemy

  • zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę
  • pracę w przyjaznej atmosferze
  • możliwość rozwoju własnych umiejętności
  • możliwość tworzenia wyjątkowego obiektu