Zobacz więcej ofert pracy
Praca.pl Praca Małopolskie Kraków
Kierownik Operacyjny Magazynu

Sedlak & Sedlak
Kraków, okolice Krakowa
praca stacjonarna
4830 dni temu

Jeden z największych polskich dystrybutorów owoców i warzyw, działający w całej Europie, poszukuje ambitnej osoby zainteresowanej podjęciem pracy na stanowisku:

Miejsce pracy: okolice Krakowa
Zadania:

  • optymalizacja efektywności i kosztów operacji,
  • kontrola i realizacja planów produkcyjnych zgodnie z ustalonym budżetem,
  • odpowiedzialność za terminowe, jakościowe i ilościowe wysyłki towaru,
  • odpowiedzialność za wdrażanie dobrych praktyk w obszarze procesów produkcyjnych,
  • nadzór stanów magazynowych,
  • nadzór nad bezpieczeństwem pracy,
  • kierowanie podległym zespołem pracowników (zarządzanie, motywowanie, ocena),
  • współpraca z innymi działami firmy (raportowanie, obieg dokumentów)

Wymagania:

  • wykształcenie wyższe,
  • znajomość nowoczesnych systemów zarządzania,
  • doświadczenie w zarządzaniu zespołem ludzi,
  • doświadczenie w zarządzaniu działem operacyjnym,
  • najlepiej w branży FMCG,
  • komunikatywna znajomość języka angielskiego,
  • umiejętność podejmowania samodzielnych decyzji i rozwiązywania strategicznych problemów,
  • wysoko rozwinięte umiejętności: organizacyjne, analityczne, menedżerskie, komunikacyjne

Oferujemy:

  • zatrudnienie w firmie o ugruntowanej pozycji na rynkuinteresującą, odpowiedzialną i samodzielną pracę
  • niezbędne narzędzia pracy
  • duże możliwości rozwoju

Prosimy o zamieszczenie klauzuli: Zgodnie z Ustawą o Ochronie Danych Osobowych z dnia 29.08.1997r. (Dz. U. nr 133, poz. 883) wyrażam zgodę na przechowywanie i przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w ofercie dla potrzeb procesu rekrutacji.