Zobacz więcej ofert pracy
Praca.pl Praca śląskie Katowice
KIEROWNIK ODDZIAŁU

Wiodąca firma w branży edukacji językowej
Katowice
praca stacjonarna
5846 dni temu

Ogłoszenie numer: 50903, z dnia 2008-10-16

poszukuje kandydata na stanowisko:

Miejsce pracy: Katowice

Nr Ref.: KO/KAT

Opis stanowiska

    Realizacja założeń sprzedażowych oraz nadzór nad jakością obsługi klientów.

Wymagania

  • doświadczenie na podobnym stanowisku,
  • łatwość nawiązywania kontaktów,
  • umiejętność samodzielnej pracy,
  • sukcesy sprzedażowe,
  • skuteczna i sprawna organizacja,
  • ambicja i odpowiedzialne podejście do powierzonych obowiązków,
  • wysoka kultura osobista,
  • wykształcenie wyższe oraz dobra znajomość j.angielskiego.

Oferujemy

  • samodzielne stanowisko,
  • możliwość stałego rozwoju,
  • pracę w młodym i kreatywnym zespole.